top of page
  • תמונת הסופר/תilana biller

L'Occitane en Provence


מתקרבים לחגים ואיתם גם קניית מתנות. מוצרי המותג L'Occitane הם מתנה אישית נפלאה לגבר ולאישה.

לחברה יש סבונים צרפתיים, מוצרי טיפוח לגוף ולשיער, בשמים מיוחדים, קוסמטיקה לפנים, מוצרי גילוח איכותיים לגבר ומארזי מתנה יפהפיים ועוד ...

חברת L'Occitane התחילה כעסק של אדם אחד. בשנת 1976 סטודנט צעיר לספרות בשם אוליבייה באוסון קנה מכונת זיקוק ישנה וחל לייצר שמן רוזמרין אותו מכר בשווקי פרוונס. ההצלחה הייתה גדולה ומנקודה זו החברה רק גדלה.

L'Occitane הוא מותג ייחודי, שמתמקד בנשים וגברים כאחד ושואף לגשר בין הנאות החושים והאיזון הפנימי. טווח המוצרים הוא ממוצרי Personal care lines ל – מוצרים ביתיים כשהכול מיוצר בצורה מסורתית ובשימוש במרכיבים טבעיים בעיקר מחבל פרובנס. כל המוצרים מוצגים באריזות מסורתיות המקרינות פשטות ואלגנטיות וכולם מיוצרים בהתאם לקווים מנחים אתיים קשוחים.

שאיפתו של אוליבייה הייתה ליצור חברה המבוססת על אזור הים התיכון. השם שבחר עבור החברה מקורו ב – Occitanie, המחוז העתיק שבעבר כיסה את דרום צרפת, צפון מזרח ספרד וצפון איטליה. הרעיון היה לערב מסורת ומרכיבים מאזור הים התיכון ויצירת מוצרים לצריכה אישית וביתית.

ההצלחה הבינלאומית הושגה ב – 1996 כאשר, ריינולד גייגר, איש עסקים עם רקע בשוק האריזות נטל את ניהול החברה לידיו והחל בפעם הראשונה להשקיע מחוץ לגבולות צרפת. ההשקעות אלו הובילו להקמת חברות בת בארצות הברית, הונג קונג ובריטניה.

כאשר גייגר הצטרף לחברה הוא העלה רעיון מבריק שאפשר את ניצול הצלחת הספר רב המכר "שנה בפרובנס" והוסיף את השם Provence" ” למותג ו - L'Occitane הפכה ל -

L'Occitane en Provence כפי שהיא ידועה כיום.

החברה חייבת את הצלחתה למספר גורמים נוספים:

חברת L'Occitane בולטת מהחברות האחרות בכך, שהעובדה שהחברה צרפתית, היא גם גאוותה ואולי גם המפתח להצלחתה המתמשכת.

ל- L'OCCITANE כיום יש למעלה מ - 2,000 חנויות ברחבי העולם!

כל החנויות הם בבועה של גרעין הערכים האוטנטי, פשטות, הנאות החושים, כבוד לאנשים ולכדור הארץ.

כיאה למותג של יופי טבעי החברה מקדמת נושאים סביבתיים וחברתיים. חלק נכבד מהמוצרים הפופולאריים מיוצר ממרכיבים שנקנים בשווקי אפריקה. כמו כן החברה השיקה קו מוצרי סבון שבו הסבונים מעוצבים בצורה של זנים מוגנים. רוב אריזות המוצרים מכילות כיתוב בכתב ברייל למען העיוורים.

החייאת המסורת היא רק חלק מהפילוסופיה של החברה, כבוד לסביבה לצרכנים, לספקים ולעובדים טבוע בכל אספקט של החברה והבעת כבוד זה הובילה לשותפויות של ל'אוקסיטן" עם חקלאים מקומיים בכל אגן המזרח התיכון. חקלאים אלה ומשפחותיהם מגדלים מרכיבים חשובים כגון: לבנדר, דבש ומרכיבים אורגניים אחרים.

פילנטרופיה

אחריות חברתית

“French touch" נותן הרגשה של הידור ויוקרה שאולי לא קיימים במותגי יופי טבעי אחרים. צמחים הם מקור הראשון והעתיק ביותר של חומרים ביו-אקטיביים וכיום אף מעבדה כימית אינה מסוגלת לייצר תרכובות כה מגונות ויעילות כפי שהטבע עושה זאת. ממרכיבים פשוטים וטבעיים החברה יוצרת מוצרים המשרתים את המטרה האולטימטיבית, להטיב עם עצמנו ועם בתינו. הרחות השונים, הבלתי שגרתיים, והטבעיים מושכים בצורה מופלאה את הלקוחות ברחבי העולם. העיקרון של החברה הוא שילוב יופי ובריאות.

במשך שנים רבות דרום צרפת הפורה ממשיכה להיות מקור השראה לחברת ל'אוקסיטן' בכל תחום מוצריה עבור נשים וגברים וכן למוצרי הבית.

בייצור מוצרי החברה לא נעשה שימוש במוצרים מן החי או בתוצרי לוואי מן החי (זולת מוצרי כוורת: דוגמת דבש טבעי או מזון מלכות.

שמות המוצרים מופיעים על גבי האריזות גם בכתב ברייל ובשפה האנגלית.

כתב בריל

החברה מכבדת זכויות אדם ואף אחד ממוצרי החברה לא מיוצר בניצול של עבודת ילדים.

תמיכה מקומית וסחר בר-קיימא: חברת L'Occitane תומכת בשיטות מסורתיות במתן עדיפות לספקים מקומיים, מעודדת הן את התעסוקה והן הפקתם של מוצרים שאיכותם מוכחת.

חסויות מקומיות

שותפים מקומיים

החברה משתמשת בשמנים אתרים בעלי התואר AOC (תואר של מקור מבוקר) לדוגמא: שמן לבנדר ושמן זית מרמות פרובנס משמשים לייצור המוצרים.

קרם ידיים מרגיע לבנדר ML 75 - L'OCCITANE EN PROVENCE

משתמשים במרכיבים שמקורם בחקלאות אורגנית, כגון: שמן הלקריזיום –אימורטל ותמצית וורבנה.

החומרים ברמה איכותית מאוד גבוהה וקיימת הקפדה על איכות המוצר.

The L'Occitane list of ingredients

DR L’Occitane en Provence

הלבנדר פרח מטהר ומרגיע צומח בגבעות פרובאנס, הוא המקור להפקת השמן האתרי

הטוב ביותר אשר משמש את רוב יצרני הבשמים בגראס עיר הבשמים ונמצא באוסף

מיוחד של מוצרי טיפוח לעור הפנים והגוף של החברה.

לבנדר עם תו תקן כינוי מקור מבוקר

החברה מלווה את התהליכים מהמעבדות שעוסקות בייצור חומרי הגלם עד שהמוצר יוצא מהמפעל לחנויות ומגיע ללקוח.

החברה מעסיקה עיוורים ותורמת רבות לאגודות העיוורים בעולם וכן תומכת בעצמאות הכלכלית של נשים.

קטלוג החברה מודפס על נייר מיוחד.

מוצרים לגברים ונשים.

לכל מוצר יש סיפור מאחוריו

מוצרי אימורטל

מוצרי אימורטל עשויים מפרח האימורטל אשר משמר את מראה הפנים ומונע הזדקנות העור. סדרת האימורטל עטורת הפרסים מתמקדת בטיפול בכל סימני ההזדקנות, בתיקון ושיפור מפגעי העור, אחידות העור ומיצוקו. קולקציית אימורטל מציעה פתרון אנטי-אייג'ינג שלם לטיפוח עור הפנים ולטיפול בפנים עם סדרת מוצרים שלמה: קרם פנים, קרם לחות מבהיר, קרם לחות עם הגנה לפנים, קרם לילה, קרם עיניים, שמן לפנים ועוד.

חמאת קריטה (חמאת שיאה)

חמאת שיאה היא משחת יופי אידיאלית המופקת מאגוז עץ השיאה, בה משתמשות הנשים באפריקה שמדרום לסהרה כדי להגן ולהזין את עורן ושיערן. חמאת הקריטה משמשת את חברת ל'אוקסיטן בייצור מוצריה ומשמשת כבסיס לסדרה עשירה של מוצרי טיפוח לעור הפנים והגוף, מרגיעה, מגינה, מזינה, משקמת ומחדשת. החמאה ידועה בכל העולם כמוצר יופי טבעי לחלוטין שאין לו תחליף.

הספא

הספא הוא שלוחה טבעית של L'OCCITANE: מרכיבים אותנטיים עם יעילות מוכחת מתמזגים עם טיפולים מסורתיים ומציעים מסע אמיתי לחושים. עצמו את עיניכם, ותמצאו את עצמכם בפרובאנס. זוהי פרובאנס של מים ודיונות חול – של אזור הנקרא "קאמארג". שטח אדמה ייחודי זה היווה מקור השראה לתפאורה של בתי הספא של L'OCCITANE במטרה לעצב מקלט אמיתי של רוגע ושלווה ולהשיב נעורים לגוף ולנפש שלכם.

תפריט הטיפולים המקיף לגברים ולנשים מציע well being אמיתי מכף רגל ועד ראש עם: • טיפולים מקצועיים לפנים, כמו הטיפול שהוא סימן ההיכר שלנו Immortelle Secret of Youth (אימורטל סוד הנעורים), המחליק וממצק את העור למראה צעיר יותר • עיסויים לגוף העונים על כל הצרכים, כולל Aromachologie Relaxing Massage (עיסוי מרגיע עם שמנים אתריים) ,Deep Tissue Intense Relief (עיסוי רקמות עמוק לשחרור והקלה) וShea Nurturing Massage (עיסוי מזין עם חמאת שיאה) • טיפולים מתקדמים לגוף, כולל טיפולי פילינג ועטיפות גוף וגם טיפולים לסילוק רעלים וטיפולי הרזיה אשר משתמשים במרכיב הכוכב שלנו, השקד. האדמות, המרכיבים והריטואלים של הים התיכון מטפחים ומזינים את הטיפולים שלנו בספא .L'OCCITANE

בקרו באתר הבינלאומי של ספא L'OCCITANE כדי לקבל פרטים נוספים על מה שהחברה מציע ולמצוא את המקומות האיקוניים של המותג ברחבי העולם: ספא L'OCCITANE.

A journey to Provence through the senses | L'Occitane


בארץ תוכלו להתנסות בטיפולי L'OCCITANE בספא הממוקם בצמוד לחנות L'OCCITANE בדיזנגוף סנטר (טלפון: 03-5256059) ובחנות הדגל והספא במושבה שרונה (טלפון: 03-5744645) בתל אביב.

טיפול פנים 60 דקות בספא L'OCCITANE.

כמה: 290 שקלים ל-60 דקות. יש מבצעים מזמן לזמן – כנסו לאתר וגלו את המבצעים.


ניתן לרכוש את המוצרים בסניפים של החברה ברחבי הארץ, נקודות מכירה בחנויות מתמחות בתחום ואתר רשמי יפיפה, שתוכלו לבצע רכישה אונליין. המוצרים מגיעים עם שליח עד הבית בטמפרטורה מבוקרת בתוך 5-2 ימי עסקים, משלוח חינם בקניה מעל 300 ₪ (נטו) משלוח בעלות 15 ₪ בקניה מתחת ל-300 ₪ (נטו) (ימי עסקים: ימים א'-ה'. לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וחג).

איסוף עצמי מהחנויות ברחבי הארץ (מלבד אילת) ללא עלות.

תוכלו להתעדכן במבצעים באתר החברה או בדף העסקי בפייסבוק.

עצמו את העיניים ואתם בפרובאנס

חג שמח וקנייה נעימה!

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon
bottom of page