• ilana biller

המעצבים דולצ'ה וגבאנה


דומניקו דולצ'ה וסטפאנו גבאנה הפכו את הסימן המסחרי של שמות המשפחה שלהם, לאחד המותגים הידועים ביותר בעולם. המותג הפך למילה נרדפת לסגנון ואיכות בכל הקשור לעולם האופנה הגבוהה.

G & D הם הזוג המפורסם ביותר מבין המעצבים בעולם האופנה, שזוכים להערכה בכל מקום כסמל של יוקרה, זוהר ורבגוניות.

לילה אחד במועדון, דולצ'ה פגש את גבאנה. דולצ'ה, השקט והביישן, התרשם מהיופי של גבאנה ואישיותו יוצאת הדופן. גבאנה לא התלהב כל כך מדולצ'ה, אבל שמח לשמוע את עצותיו איך לחפש לעבודה. בסופו של דבר דולצ'ה החליט להעסיק את גבאנה לעבוד על בגדי הספורט. דולצ'ה לימד את גבאנה כיצד לשרטט ואת היסודות של חייטות, ותוך כדי כך הם הפכו לזוג.

שני המייסדים היו גם שותפים לחיים, במישור האישי ובשנת 2005 נפרדו דרכיהם, אך העסק מתנהל כבעבר.

בשנת 1986 הם הציגו בפעם הראשונה בתצוגת אופנה MILANO COLLEZIONI לבוש לנשים עצמאיות, שנקרא "האישה האמיתית" שהפכה להיות הקולקציה המכרעת מאחר והדהימה את עולם האופנה. מהנקודה הזאת הקריירה של דומניקו וסטפאנו זינקה קדימה.

בשנים הראשונות דולצ'ה וגבאנה היו ידועים במראה של "אלמנה סיציליאנית", הכולל הרבה מאוד תחרה שחורה, והלבשה תחתונה. את ההשראה הם שאבו מהקולנוע האיטלקי הישן. סופי לורן, ג’ינה לולוברידג’ידה, אנה מניאני בסרטי שנות 50 - 60, כל הנשים האלה היוו השראה למעצבים הכישרוניים מבית האופנה דולצ’ה וגבאנה.

בקולקציה לנשים של קיץ 2014 ניתן לראות את הדגש על המורשת ההיסטורית של המעצבים, שהיווה כנכס יצירתי פנטסטי, באוסף של פריטים קלאסיים. דרך העבודה שלהם, המעצבים דולצ'ה וגבאנה יצרו עולם עשיר במסורת ובתרבות עם אופי מאוד ים תיכוני.

עם יכולת להישאר עקבי ורלוונטי לאנשים צעירים בכל מקום ולשאוב השראה מהם, דולצ'ה וגבאנה הפכו לעמוד התווך של כוכבי קולנוע, מוזיקאים וסלבריטאים החמים ביותר.

G & D נותנים חיים בדגמים ייחודיים בקרב כוכבי קולנוע וסלבריטאים כמו מדונה, מוניקה בלוצ'י, איזבלה רוסליני, קיילי מינוג ואנג'לינה ג'ולי, שהשתמשו לא פעם בשירותיהם של המעצבים הגאוניים.

נעלי הנשים, נעלי הגברים, הארנקים, הכובעים, החגורות והבגדים מיוצרים מעור ובדים באיכות גבוהה, כמו העקבים הגבוהים, שעיצובם גורם לכל אישה להרגיש סלבריטאית.

דולצ'ה וגבאנה מאמינים בזוהר ורבגוניות, סגנון ייחודי, נשים חושניות, סגנון רומנטי והנשי שבו בזמן משדר גם כוחניות ואסרטיביות. בין אם את אישה עצמאית, קוסמופוליטית עם טעם מעודן או גבר מצליח וחסר דאגות בעולם, דולצ'ה וגבאנה מדברים אל הלקוחות שלהם באמצעות אופנה באופן בטוח, סגנון כריזמטי מתאים כמו חשיבה קדימה של מותג.

בשמלות ניתן למצוא את מושג היופי הקלאסי עם פרשנות מרהיבה, מודרנית לאורך כל שמלה, חצאית, חליפה, או עליונית. שעונים, משקפי שמש ואפילו בושם ניתן להבחין בצורה מסוימת ולזהות אותם כלא אחר מאשר פריטים המעוצבים על ידי דולצ'ה וגבאנה.

סקסיות, חושניות עם צורות צנועות ומאופקות, דפסים מנומרים, הדפסים סיציליאניים שהפכו לסמל המסחרי שלהם בעונות האחרונות, שמלות תחרה מעודנות, מחוכים, עקבים גבוהים ובגדי עור צמודים, זה מה שמחכה לכם בחנויות של דולצ'ה וגבאנה.

היכולת להתחדש ולהביא אל הקהל פרטי לבוש שגם נוח ללבוש אותם וגם נחשבים, סגנון ייחודי, האיכות חסרת הפשרות, העיצובים המתקדמים, הבדים הנוחים והיוקרתיים והמחשבה על הפריטים הקטנים הם הדברים שהפכו את דולצ’ה וגבאנה לאחד ממותגי האופנה המובילים בעולם.

Dolce and Gabbana מגלמים את הזוהר ורומנטיקה של מורשת העיצוב האיטלקי.

האתר כאן

#DGVIRTUALBOUTIQUE: a new shopping experience


Sprung Summer 21 Campaign


עוד על המעצבים המקסימים כאן

קריאה מהנה!

#מעצבים #לייףסטייל #דולצהוגבאנה #dolcegabbana #אופנהאיטלקית #אופנה #תצוגותאופנה

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon