top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דומניקו דולצ'ה וסטפאנו גבאנה הפכו את הסימן המסחרי של שמות המשפחה שלהם, לאחד המותגים הידועים ביותר בעולם. המותג הפך למילה נרדפת לסגנון ואיכות בכל הקשור לעולם האופנה הגבוהה.

G & D הם הזוג המפורסם ביותר מבין המעצבים בעולם האופנה, שזוכים להערכה בכל מקום כסמל של יוקרה, זוהר ורבגוניות.

 

לילה אחד במועדון, דולצ'ה פגש את גבאנה. דולצ'ה, השקט והביישן, התרשם מהיופי של גבאנה ואישיותו יוצאת הדופן. גבאנה לא התלהב כל כך מדולצ'ה, אבל שמח לשמוע את עצותיו איך לחפש לעבודה. בסופו של דבר דולצ'ה החליט להעסיק את גבאנה לעבוד על בגדי הספורט. דולצ'ה לימד את גבאנה כיצד לשרטט ואת היסודות של חייטות, ותוך כדי כך הם הפכו לזוג.

שני המייסדים היו גם שותפים לחיים, במישור האישי ובשנת 2005 נפרדו דרכיהם, אך העסק מתנהל כבעבר.

 

בשנת 1986 הם הציגו בפעם הראשונה בתצוגת אופנה MILANO COLLEZIONI לבוש לנשים עצמאיות, שנקרא "האישה האמיתית" שהפכה להיות הקולקציה המכרעת מאחר והדהימה את עולם האופנה. מהנקודה הזאת הקריירה של דומניקו וסטפאנו זינקה קדימה.

 

בשנים הראשונות דולצ'ה וגבאנה היו ידועים במראה של "אלמנה סיציליאנית", הכולל הרבה מאוד תחרה שחורה, והלבשה תחתונה. את ההשראה הם שאבו מהקולנוע האיטלקי הישן. סופי לורן, ג’ינה לולוברידג’ידה, אנה מניאני בסרטי שנות  50 - 60, כל הנשים האלה היוו השראה למעצבים הכישרוניים מבית האופנה דולצ’ה וגבאנה.

 

בקולקציה לנשים של קיץ 2014 ניתן לראות את הדגש על המורשת ההיסטורית של המעצבים, שהיווה כנכס יצירתי פנטסטי, באוסף של פריטים קלאסיים. דרך העבודה שלהם, המעצבים דולצ'ה וגבאנה יצרו עולם עשיר במסורת ובתרבות עם אופי מאוד ים תיכוני.

 

עם יכולת להישאר עקבי ורלוונטי לאנשים צעירים בכל מקום ולשאוב השראה מהם, דולצ'ה וגבאנה הפכו לעמוד התווך של כוכבי קולנוע, מוזיקאים וסלבריטאים החמים ביותר.

G & D נותנים חיים בדגמים ייחודיים בקרב כוכבי קולנוע וסלבריטאים כמו מדונה, מוניקה בלוצ'י, איזבלה רוסליני, קיילי מינוג ואנג'לינה ג'ולי, שהשתמשו לא פעם בשירותיהם של המעצבים הגאוניים.

 

נעלי הנשים, נעלי הגברים, הארנקים, הכובעים, החגורות והבגדים מיוצרים מעור ובדים באיכות גבוהה, כמו העקבים הגבוהים, שעיצובם גורם לכל אישה להרגיש סלבריטאית.

 

דולצ'ה וגבאנה מאמינים בזוהר ורבגוניות, סגנון ייחודי, נשים חושניות, סגנון רומנטי והנשי שבו בזמן משדר גם כוחניות ואסרטיביות.. בין אם את אישה עצמאית, קוסמופוליטית עם טעם מעודן או גבר מצליח וחסר דאגות בעולם, דולצ'ה וגבאנה מדברים  אל הלקוחות שלהם באמצעות אופנה באופן בטוח, סגנון כריזמטי מתאים כמו חשיבה קדימה של מותג. 

 

בשמלות ניתן למצוא את מושג היופי הקלאסי עם פרשנות מרהיבה, מודרנית לאורך כל שמלה, חצאית, חליפה, או עליונית. שעונים, משקפי שמש ואפילו בושם ניתן להבחין בצורה מסוימת ולזהות אותם כלא אחר מאשר פריטים המעוצבים על ידי דולצ'ה וגבאנה.

 

סקסיות, חושניות עם צורות צנועות ומאופקות, דפסים מנומרים, הדפסים סיציליאניים שהפכו לסמל המסחרי שלהם בעונות האחרונות, שמלות תחרה מעודנות, מחוכים, עקבים גבוהים ובגדי עור צמודים, זה מה שמחכה לכם בחנויות של דולצ'ה וגבאנה.  

 

היכולת להתחדש ולהביא אל הקהל פרטי לבוש שגם נוח ללבוש אותם וגם נחשבים, סגנון ייחודי, האיכות חסרת הפשרות, העיצובים המתקדמים, הבדים הנוחים והיוקרתיים והמחשבה על הפריטים הקטנים הם הדברים שהפכו את דולצ’ה וגבאנה לאחד ממותגי האופנה המובילים בעולם.

האתר כאן

 

 

Dolce and Gabbana מגלמים את הזוהר ורומנטיקה של מורשת העיצוב האיטלקי

לחץ על התמונה להגדלה

לחץ על התמונה להגדלה

דולצה וגבאנה.jpg

לחץ על התמונה להגדלה

dolcegabbana.jpg

לחץ על התמונה להגדלה

Milan Fashion Week Spring Summer 2012 Dolce and Gabbana

לחץ על התמונה להגדלה

קיומו של שבוע האופנה במדינות רבות ברחבי העולם מהווה בעבור המעצבים והמותגים הצצה לתוך חזותם מקולקציות חורף ועד קולקציות קיץ האחרונים.

שבוע אופנה מתקיים פעמיים בשנה בבירות אופנה החשובות בעולם: מילאנו, פריז, ניו יורק לונדון וברלין.

שבוע האופנה נערך כמה חודשים מראש של העונה כדי לאפשר לעיתונאים והקונים הזדמנות לצפות בתצוגה מקדימה, הטרנדים החדשים  ועיצובי אופנה לעונה הבאה.

מינואר עד אפריל מעצבים מציגים את קולקציות הסתיו והחורף שלהם. שבוע אופנה לאביב והקיץ מתקיים מספטמבר עד נובמבר.

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon
bottom of page