צבעי השנה 2018 של חברת הצבעים PANTONE


זה הזמן בשנה ששוב בוחרים את צבע השנה. Pantone, היא הסמכות העולמית הנותנת את הטון, הגוון והמרקם לתעשיות העיצוב.

צבע השנה ל 2018 Ultra Violet שמספרו 18-3838.

May The Ultra Violet Pantone-Colo Of The Year 2018 Invade Your Life

אולטרה ויולט הוא סגול מבוסס כחול, צבע מסתורי ומורכב, משדר אווירה של עתידנות וחלל, פרובוקטיבי באופן דרמטי, מעורר מחשבה, מציע את המסתורין של היקום, מיסטיקה, עולמות שמעבר למוכר ולידוע לנו ובמקביל רוחניות עושר ומותרות.

הצבע המיוחד הסגול הוא כמחווה לפרינס, כוכב הפופ שמת באפריל 2016.

למרות שהצבע מזוהה עם תרבות הנגד של שנות השבעים, להקות הפופ ג'ימי הנדריקס, דיוויד בואי ופרינס, הצבע גם מעורר באופן טבעי קונוטציות של סמים והתנסויות רוחניות וגופניות, צבע פרובוקטיבי שלוקח אותנו למקומות שבו הדיון משתולל.

כמו הגוון הירוק של שנת 2017, שחיפש רוגע חזרה לטבע, גם כאן בצבע ה Ultra Violet יש אלמנט רוחני שמתקשר גם לרוגע, שנחוץ לכול אחד מאיתנו בייחוד בשנת 2018.

הצבע שנבחר מתאים לאיפור, אופנה, עיצוב פנים ריהוט, מלונות, משמש חברות מסחריות או כל אספקט עיצובי הסובב אותנו.

ULTRA VIOLET במוצרי יופי

Gucci Sunstone, Magnetic Color Shadow Mono

השנה חברה פנטון לחברת הקוסמטיקה Butter London להשקת קולקציית איפור במהדורה מיוחדת בגווני האולטרה ויולט.

BUTTER LONDON Pantone 2018 Color of the Year Plush Rush Lip Gloss

pantone nailcolors

"צבע הוויולט שונה מהסגול המוכר", קובע גורו המייק אפ בועז שטיין. "נכון מקורם של שני הצבעים משילוב בין אדום וכחול, אך הוויולט החדש של 'פנטון' הוא עמוק יותר וכולל תת גוונים של כחול אלקטריק, לעומת הסגול שהוא יותר צבע ארגמני עם תת גוון מג'נטה בוהק. חשוב לציין, האולטרה ויולט הוא גוון המתאים לכלל המתאפרות. הוא אומנם דומיננטי מאוד אך אינו מתנגש כלל עם גוני העיניים והעור ומסיבה זו הוא בהחלט יתאים גם לבעלות עיניים בהירות כחולות/ירוקות, עם גוון עור בהיר או לבעלות עיניים כהות עם גוון עור כהה. בשני המקרים התוצאה היא מגה אולטרה, שאי אפשר לפספס".

צללית עיניים בורז'ואה

Maybelline Maybelline The Falsies Push Up Angel Mascara

Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner

Natasha Denona Star Liner

MAC Lipstick Frost

Butter+ Pantone™ Color of the Year 2018 Set

LAbsolu Rouge Définition Demi-Matte Lipstick LANCÔME

אולטרה ויולט משרה רוחניות באיפור ויוצר מראה אקספרסיבי לכולם. האופי המורכב והעמוק של הצבע מתאים למראה היופי שנוצר על ידי שילובים ותערובות. לדברי המומחים ב"פנטון","סגול מאט על השפתיים או על הציפורניים בולט אבל לא נועז , בעוד שאולטרה ויולט הופך את העיניים לחלון אל העולם. על לוח מדיום היופי, אולטרה ויולט משלים, מעצים ומעודד כל צבע אחר, מוסיף מורכבות ומסתורין".

גוונים סגולים בשיער ממשיכים להיות יותר סגנונות של הרחוב כסמל לביטוי יצירתי.

ULTRA VIOLET באופנה

כבר בתצוגות האופנה אביב/קיץ 2018 של גוצ`י, מארני, מוסקינו, מארק ג`ייקובס ובלנסיאגה ניתן לראות רמיזות על קיומו של ה Ultra Violet הבוהק.

על המסלול בתצוגות אופנה או באופנת רחוב, צבע ה Ultra Violet הוא סגול קסום המספק קישור תיאטרלי עבור האופנות.

נכון שהחיבור הטבעי של Ultra Violet, נוצר על ידי שילוב של אדום וכחול, Ultra Violet מספק תפקיד ייחודי באופנה וקל יותר לצרף אותו עם כל הצבעים שנמצאים על הספקטרום, מכפי שניתן לחשוב. עם צבע הזהב או הצבעים המתכתיים האחרים, צבע האולטרה ויולט הופך מפואר ומהמם; עם צבעים ירוקים או צבעים אפורים הצבע מעורר אלגנטיות טבעית.

באופן דומה, Ultra Violet לוקח על עצמו מראה ברור עם חומרים שונים. קטיפה שופעת בצבע האולטרה ויולט מציע עניין לבגדי ערב, אבל הצבע גם מודרני באופן בלתי צפוי עם בגדים לשעות הפנאי או עם נעלי ספורט. אביזרים, תכשיטים, משקפי שמש, Ultra Violet מציע את המורכבות עם אבני חן טבעיות, מרקמים, ופרחים.

heres how to wear Pantones colour of the year in 2018 eres

PHOTO: Getty Images

Style Notes: Kimonos are still one of our favourite ways to wear any regal hue.

Carolina Herrera // Spring/Summer 2018 Collection // Photo by Vogue.com