top of page
  • תמונת הסופר/תilana biller

“Diana: Her Fashion Story” התערוכה


הנסיכה דיאנה הייתה אחת הדמויות הציבוריות המוכרות, המצולמות והאהובות ביותר בממלכה המאוחדת ובעולם שנודעה בכינוי החיבה "ליידי די" או "הנסיכה די", "מלכת הלבבות" הייתה גם אייקון אופנה וסטייל מהמעלה הראשונה.

חלק מהבגדים הבלתי נשכחים של הנסיכה דיאנה, יוחזרו לביתה לשעבר שהיה במשך 15 שנה Kensington Palace בתחילת פברואר 2017 לזכר יום השנה ה - 20 למותה.

שמלות שנמצאות כיום בבעלות מוזיאונים ואספנים פרטיים ברחבי העולם הושאלו ל "דיאנה: תערוכת סיפור האופנה שלה", אשר קיבל את ברכתו של הדיירים הנוכחיים של הארמון, הדוכס מקיימברידג' (הנסיך ויליאם) והנסיך הארי.

Lady Diana dances with John Travolta 1985

credit:Anwar Hussein/WireImage/Getty Images

01 January 1993 shows Princess of Wales enjoying the waters of Indian Castle Beach

Gettyimages By: PAUL J .RICHARDS

אין ספק שתמיכתה של הנסיכה דיאנה במעצבים בריטים כמו דיוויד ואליזבת עמנואל, ברוס אולדפילד, קתרין ווקר, זנדרה רודוס הייתה פטריוטית, אבל בסגנון המדהים שלה אף פעם לא הורגש כסגנון כפוי או סגנון מזויף.

דיאנה לא עקבה אחר מגמות באופנה, וסגנונה עלה בקנה אחד עם פרוטוקול המלוכה ועדיין נראה סגנונה האישי.

מעטים האנשים שהשפיעו על האופנה באותו אופן כמו הנסיכה דיאנה. כאשת ציבור, סגנון הלבוש האופנתי המדהים של הנסיכה היה ניבחן מקרוב על ידי העיתונות, מבקרי אופנה ומעצבי על בכל העולם וכמובן הציבור.

כנסיכה צעירה, בגדיה היו רומנטיים וצנועים אבל במשך הזמן הביטחון העצמי שלה גדל, והסגנון שלה התפתח לזה של סלבריטי בינלאומיים: זוהר, אלגנטי, שהוביל אותה לככב בכל מגזין שמכבד עצמו כמעט מדי שבוע.

FROM THE ARCHIVES: The Shocking Death of Princess Diana, 19 Years Ago Today

Princess Diana Vanity Fair magazine July 1997

princess diana and dodi on people magazine before death

Elegance Magazine Cover [Netherlands] (July 1985)

דיאנה אהבה, צבעים בהירים, ולעתים קרובות התאימה את צבעי הבגד לצבעי הדגל של המדינה בה ביקרה.

Princess Diana June 1997 - Leaving Christie's auction house in New York after selling some of her dresses, the proceeds of which went toward AIDS and cancer charities. (AP photo)

White Versace dress Princess Diana wore for a charity concert in Italy 1995

Diana, Princess Of Wales, Arriving At The Royal Brompton Hospital, Fulham Road, London. The Princess Is Wearing A Pale Blue Short-skirted Suit Designed By Versace

Diana wore this blue-grey etui dress in London in 1997, carrying Gucci’s “Diana” bag

בתקופת התערוכה יינטעו פרחים, שהיו אהובים על הנסיכה דיאנה במיוחד, בגנים של הארמון ,Kensington שבו הנסיכה דיאנה אהבה להתרווח. הפרחים יינטעו על ידי הגננים, שנהגה לשוחח איתם בטיוליה הקבועים.

July 21, 1997: Diana, Princess of Wales during a visit to the Northwick Park Hospital in

Harrow, London

ביקור נעים לנוסעים ללונדון בתקופה הקרובה!

מקור

https://www.google.co.il/search?q=Princess+Diana+June+1997+-+Leaving+Christie%27s+auction+house+in+New+York+after+selling+some+of+her+dresses,+the+proceeds+of+which+went+toward+AIDS+and+cancer+charities.+(AP+photo)&rlz=1C1OPRA_enIL517IL517&espv=2&biw=994&bih=441&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiY5qSHw_nRAhUL6xQKHR1SB_MQ_AUIBygC&dpr=1.38#imgrc=qXKU7aKYnUkDTM:

http://royal-fans.com/2014/02/18/princess-dianas-iconic-style-moments-part-02/

http://mirodoor.com/news/style-evolution-princess-diana/206

https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=exhibition%20of%20princess%20diana%27s%20dresses

https://www.google.co.il/search?q=At+Indian+Castle+Beach.+(Getty+photo)&rlz=1C1OPRA_enIL517IL517&espv=2&biw=994&bih=441&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjq97rksPnRAhXGORQKHWkKBvUQsAQIFw#imgrc=qgGNy6dgxXpE0M:https://www.pinterest.com/explore/princess-diana-hair/

http://www.vogue.com/13503366/industry-icons-princess-diana-kensington-palace-exhibition/?mbid=social_facebook

https://www.youtube.com/watch?v=OefdqK3jKi0

http://www.telegraph.co.uk/news/2016/11/15/princess-dianas-most-iconic-dresses-being-brought-back-to-kensin/

http://people.com/royals/death-of-princess-diana-19-years-ago-today/

http://www.hrp.org.uk/kensington-palace/visit-us/top-things-to-see-and-do/fashion-rules/#gs.w0eRuiA

http://www.forbes.com/sites/ceciliarodriguez/2016/11/17/princess-dianas-most-iconic-dresses-celebrated-at-london-exhibition/#4316af351f11

http://www.hrp.org.uk/kensington-palace/history-and-stories/key-events/#gs.3RnhMUU

Disclaimer: all images and information posted on this blog are copyrighted to their respective owners. I do not own any of the images posted unless otherwise stated. If you see your work on my site without proper credit or you would like it removed, please contact me.

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon
bottom of page