המפתח להראות נהדר בחצאית מקסי

חצאיות מקסי, כפי שכולנו יודעות, הן לא רק אחד הפריטים הנוחים, המחמיאים, והסלחניים של בגדים ללבוש; יש לחצאיות מקסי גם צדדים מפתיעים. ניתן להוסיף לחצאיות הרבה שכבות מעל ושכבות מתחת כדי להסתיר, מה שהופך את החצאיות ליצירה מעבר למושלמת לכל ימות השנה. זה לבדו הופך את שמלות המקסי והחצאיות ללבוש אהוב, דרך נהדרת להרחיב את המלתחה לכל ימות השנה וגם להיות יצירתי עם אביזרי אופנה, שכבר נמצאים אצלך בארון.

 

החצאית הארוכה עד הקרסול זורמות או מחבקות היא אחד מהפריטים הפופולאריים ביותר הנמצאים כיום בשוק האופנה. לא כולנו חושבים, אבל אין סיבות אמיתיות לא ללבוש חצאית מקסי גם בחורף בקור העז וגם בימי הקיץ.

 

יותר ויותר אופנאים למעשה ניסו את השילוב של חצאית ארוכה בימים הקרים ומצאו שגם החצאית הארוכה טובה כשחם בחוץ.
עיתונאים של עיתוני אופנה מפורסמים, בלוגרים של אופנה ברחבי העולם ודוגמניות "לא בתפקיד" צולמו מספר פעמים עם סוג של חצאית ארוכה עם מבט והערכה למראה מושלם ויפה.

 

חצאית ארוכה לימי הקיץ

עם זאת, בקיץ קל להתאים את החצאית הארוכה עם גופייה פשוטה, זוג סנדלים שטוחים, נעליים שטוחות פתוחות או נעלי בובה למראה רך יותר. בעוד, שבערב עדיף לנעול נעליים או סנדלים גבוהים גם אם את בחורה גבוהה.    

אם לא התברכת בגובה רב, רצוי לאמץ חצאית, שתסתיים מעל כפות הרגליים; נעליים, סנדלים על עקב גבוה או פלטפורמה, שיעניקו לך את ההגבהה הרצויה.

לנשים גבוהות ניתן לשלב את חצאית המקסי עם מגפונים שטוחים.  

 

חצאית ארוכה בימי החורף

בחורף התאמה לוקחת קצת יותר תשומת לב. כאשר למעשה אנחנו צריכות ליצור תלבושת בצורת "שכבות" עם יותר מחשבה ושילובים כדי שהתוצאה הסופית תהיה יותר מאוזנת.  

 

מה לשלב עם חצאית ארוכה בימי החורף?

החצאית הארוכה צריכה להיות פחות רומנטית, בדים רכים בגזרה ישרה ונשפכת, לשלב סוודר קשמיר, מעיל עור קצר, או ג'קט ג'ינס קצר משופשף, ולהימנע מסריגים גדולים וארוכים. מראה האוברסייז במקרה הזה לא מחמיא כמעט לאף אחת.

אם קר מאוד, הצטיידו בכובע סריג ובצעיף גדול.

אם לא ניתן לוותר על מעיל, מעיל גשם או ז'קט, רצוי לבחור אותו קצר. מעטים המקרים שחצאית מקסי יכולה להסתדר עם חולצה, סוודר או מעיל ארוך מעל. מעיל ארוך נראה טוב על בחורות גבוהות מאוד ובתנאי שמשאירים את המעיל פתוח.

 

מומלץ

בדים מתאימים לחצאית מקסי – שיפון משי, כותנה, משי מלאכותי קרפ/בד עשוי סיבים טבעיים או סינטטיים, 'מקומט' וגלי.

 

מומלץ להוסיף חגורה תואמת, שתדגיש את קו המותן. הוספת חגורה תשפר את המראה הסופי, במיוחד חגורה רחבה יותר.

 

כדי לאזן את עוצמת חצאית המקסי, מומלץ ללבוש אותה עם חולצה צמודה, ואביזרי אופנה תואמים כמו מקפי שמש, כובע, תיק ותכשיטים.

 

חצאיות חופשיות וזורמות נראות הכי טוב כאשר החולצה העליונה צמודה ומשתלבת היטב.

עבור חצאיות צרות, חולצות רופפות הופכות לניגוד אידיאלי.


הימנעו מנעליים סגורות לחלוטין, או מוקסינים. אלה נראים מרושלים עם חצאיות ארוכות. נעליים מחודדות ומגפיים בגובה ברך לא נראים טוב עם חצאית ארוכה. קבקבים ונעלי ספורט נוטים להראות מדי מסורבלים או מרושל.

 

חצאית מקסי מתאימה לכל אחת.

חצאית מקסי היא פריט נצחי.

לחצאית כזאת יש מקום בכל מלתחה של כל אישה, גם אם זה רק פריט לערב, רק צריך לדעת לבחור נכון את הבד, לבחור את הגזרה המתאימה, התאמה עם חלק עליון יפה, בחירת נעליים משלימות והפריטים המשלימים.

 

יש המון דרכים בהן תוכלנה ללבוש את חצאית המקסי בכל ימות השנה ולהראות נהדר

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon