• ilana biller

אמנות התיקים של האמנית Debra Franses Bean


דברה/Debra Franses Bean נולדה בלונדון בשנת 1967. למדה פוליטיקה וכלכלה. בתחילת הקריירה שלה עסקה בתחום הפרסום. היא גרה ועבדה בניו יורק ובלונדון, שם היא מתגוררת כיום.

דברה מתארת את ה Artbag כחלון לנשמה שלה. זה קרה בזמן שלמדה בבית הספר

(Central St Martins School of Art 2002-2005)

כאשר הרעיון התגשם לראשונה. דברה בחרה תיק יד יפה מאחד בתי הקוטור הנחשבים והתאימה אותו ליציקה בתבנית סיליקון.

התיק הראשון שיצרה היה מגבס לבן כבד, אך התיק הבא שיצרה, הפתיע, התיק היה יצוק מאקריליק והציג דג זהב בתוך מיכל מים, רכוב על גבי בסיס. היצירות הראשונות שלה היו מאוד אוטוביוגרפיות, שכן באמצעות הדמיון שלה ראו כיצד היא מרגישה בתחומים שונים בחייה.

This beautiful bag was commissioned for a well known interior designer in Philadelphia for her loving family for her 50th birthday. It contains a postcard written by her belated mother and a photo of her children when they were young, it also contains Tiffany jewelry which is her favorite brand and her signature cigarette.

Create your own Artbag facility coming soon.

The latest addition conspicuous wealth real or fake? The value of art. Instagram

Now this is a very heavy Artbag!

Signature tiny Artbag Instagram

למרות שמיקוד השתנה עם הזמן, Debra הכירה בכך, שכל תיק הוא זיקוק של מי שפגשה, היכן היא הייתה ומה שראתה בעולם. כפי ש Debra מסבירה, 'כל האינטראקציות משאירות בי עקבות שמעוררות השראה לעבודה שלי'. לכל Artbag יש כותרת ואלו מסקרנים באותה מידה: החל ממילה יחידה, מילה נמרצת וכלה באמירות חכמות ומעוררות מחשבה אשר ממותגות ומגדירות את ה Artbag.

דברה בוחנת רעיונות המתרכזים בצריכה וייצור המוני ומכירה את מערכת היחסים המורכבת שיש לנו עם חפצים חומריים כסחורות מתכלות. עם האלמנטים הקיטשיים, העבודות הללו מהוות כיוון ברור לפופ ארט, שהובאו לעידן הדיגיטלי: עכשיו יותר מתמיד אנו אוצרים ומציגים את הפריטים שאנחנו אוהבים והם אוצרים ומציגים אותנו.

Captured Time

Which color would you choose?

Inside the creation of an Artbag

האלמנטים המוחזקים בכל תיק משלבים יוקרה והיכרות ומשלבים נוחות, וסגנון. השרף של הסיליקון מעניק לפריטים, שנבחרו נוכחות מוגברת חזותית, עם ציפייה לצריכתם לנצח בזמן, שלא יתגשמו לעולם.

תהליך יצירת ה Artbag

Casting an Artbag in resin

יצירת ה Artbag דומה לחניטה שיקית וחלקלקה בארון מתים. האובייקטים נבחרים כדי להבטיח, שהם לא ישברו או יתמוססו בתהליך היציקה; מדי פעם פריטים עדינים זקוקים לתבנית משלהם. תבנית הסיליקון של התיק מורכבת משני חלקים והשכבה הראשונית של החפצים מונחים בכל חלק.

השרף הנוזלי נשפך פנימה, בשכבות, בהבדל של יום בין שכבה לשכבה כדי להקשיח וגם להוסיף עוד חפצים לבניית השכבות. כדי להסיר עקבות של אוויר אחרונים, תיק היד, שהושלם מוכנס לתא לחץ. זהו השלב העדין ביותר בתהליך שכן ניתן ליצור בועות בשרף. לאחר שהתיק הקשיח, התיק נשאר בתבנית מספר ימים וכאשר הוא מוסר הוא משופשף כלפי מטה, מלוטש לגוון ברק גבוה ומצופה בלכה.

work in progress....next is lights mirror glass and action....off to Hong Kong...

תיקי האמנות של Debra מוצגים בגלריות ברחבי העולם. בשנת 2015 יצרה עבודות למוזיאון קוקה קולה לחגיגות 100 שנה לעיצוב בקבוקי הקולה האייקוניים, ויצירותיה הוצגו לצד יצירות של כמה מגיבורי האמנות האישיים שלה.

he tiny artbag with personalized messages or favourite quotes or romantic poems....what would you write in yours???

A splash of colour in one of our tiny Artbags

אינפורמציה נוספת תוכלו למצוא באתר של Debra כאן

ניתן לרכוש את התיקים המקסימים האלה דרך האתר, תוכלו ליצור את הדוגמא של התיק, שאתם רוצים דרך האתר כאן או בהזמנה מיוחדת על ידי יצירת קשר עם האמנית Debra Franses Bean. במידה ונתקלתם בבעיה, תוכלו תמיד ליצור קשר עם האמנית בעצמה.

facebook instagram

הנאה מושלמת!

 

#אמנות #מוזיאון #אמנותהתיקיםשלהאמניתDebraFransesBean #עבודתיד

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon