top of page
  • תמונת הסופר/תilana biller

הצמידים מנחושת של חברת Lunavit


הצמידים החדשים מנחושת של חברת Lunavit CU-1 Harmony הם ייחודיים בעולם! הצמידים כוללים מרכיבים טכנולוגיים מתקדמים, המסייעים בהתגברות על מתח, בהתגברות על אנרגיה נמוכה, הפגת מתחים השגת איזון, נותנת הרגשה טובה, ובריאות. טכנולוגית היונים השליליים משחזרת את הסביבה הטבעית, מרעננת ומשרה רוגע.

לשימוש בצמידי נחושת יש היסטוריה ארוכה, כל הדרך למצרים העתיקה. אלה התומכים בשימוש בצמידי נחושת, טוענים שהנחושת מתמקדת בהפחתת דלקת מפרקים והקלה על הכאב, תורמת להתפתחות תאי מערכת החיסון ולתפקוד יעיל של מערכת החיסון, וחיונית לתפקוד מערכת העצבים המרכזית.

לפי ד"ר J. Sorenson, Univ. of Arkansas "נחושת היא מרכיב חיוני לאנזים, שמחדש את הסחוס המצפה את העצמות ומנקה את רדיקלים הרסניים לרקמות אנושיות".

הצמידים של חברת Lunavit מסוג CU-1 Harmony מכילים אבני גרמניום, יונים שליליים,

Samarium Cobalt /,SmCo ומגנטים עוצמתיים שכל אחד 1,800 גאוס.

הגרמניום מהווה מינרל קורט חיוני בגופנו, מהווה 0.01% ממשקל הגוף בלבד, ונחוץ לגוף בכמויות של מספר מיליגרמים ואף פחות ליום. גרמניום מתפקד כאנטי אקסידנט חזק, מחזק מערכת החיסון והינו אנטי ויראלי, מסייע באספקת חמצן לרקמות הגוף , ומשפר תפקוד התאים שאחראיים על תפקוד מערכת החיסון. כמו כן מסייע בשיפור מצבם של חולי איידס, חולים כרוניים, ותשישות כרונית. נמצא גם שגרמניום מסייע בהפחתת כאבים של מחלת הסרטן, מונע סרטן הקיבה, עוזר לגוף להתמודד עם הזיהומים ומעכב התפתחות הקטרקט.

צמידי Lunavit פולטים יונים שליליים. היונים הטעונים שלילי והיונים הטעונים חיובי נמצאים בטבע בשפע, אבל היונים השליליים, הם שעוזרים לנו להרגיש בנוח. כל צמיד Lunavit מספק ל CBM של לפחות 1200 מתוך חלקיקים טעונים שלילי אלה. ריכוז גבוה באופן דומה, קיים ביערות או במפלים.

טכנולוגית האינפרא אדום רחוק (FIR) סופגות אנרגיה מהגוף ומקרינות אליו חזרה חום עדין אשר מחדש את זרימת הדם וממריץ את חילוף החומרים בתא. מדידות חומר במעבדה חשפו השתקפות קבועה של חום של לפחות 92.5 אחוזים.

כל צמיד מכיל 2 מגנטים רבי עוצמה באיכות גבוהה מקוטבים ביו-צפון.

"במחקר שנערך בשנת 2004 ב 194 מבוגרים עם דלקת מפרקים ניוונית במפרק הירך או הברך, החוקרים מצאו שאלה שענדו צמידים מגנטיים לתקופה של 12 שבועות חלה ירידה בכאב שקשורה בדלקת מפרקים. במחקר אחר שנערך בשנת 2001 ב 64 נבדקים הסובלים מדלקת מפרקים שגרונית של הברך, המחקר הראה כי 68% מאלו שהשתמשו בטיפול מגנטי דיווחו על הרגשה טובה יותר או הרבה יותר טובה אחרי שבוע אחד".

"Magnetic Therapy for Pain" by Cathy Wong Health's Disease and Condition articles is reviewed by their medical board.

עם תמיכה מדעית מוגבלת, קשה לקבוע כיצד מגנטי טיפול עשויים לקדם ריפוי. עם זאת, התומכים טוענים כי מגנטים יכולים להמריץ את הזרימה, להרגיע את כלי הדם, להעלות את רמות האנדורפין, להפחית את מתח השרירים ולנרמל את התפקוד המטבולי.

סדרת הצמידים CU-1 כוללים מרכיבים טכנולוגיים מתקדמים, עיצוב איכותי מנצח של מעצבים ידועים, מחמיא לכל סגנון לבוש, בעל עיצוב נועז, אך עם זאת אלגנטי. הצמידים ברובם מתאימים לגברים ולנשים כאחד.

כל הצמידים מיוצרים בגרמניה באופן בלעדי בטכנולוגיות החדשניות ביותר.

1. הצמיד מצופה כסף (0.999) ונחושת ופעם הראשונה בעולם קיים שילוב של 5 חומרים עם מאפיינים וביצועים. בנוסף, בתוך הנחושת הטהורה (99,9%) יש לצמיד, 2 יונים שליליים, 2 אבני גרמניום Ge32/, 2 Samarium Cobalt /,SmCo מגנטים עוצמתיים שכל אחד 1,800 גאוס.

2. הצמיד נחושת הטהורה 99,9%, קיים שילוב של 5 חומרים עם מאפיינים וביצועים. בנוסף, בתוך הנחושת טהורה (99,9%) יש לצמיד, 2 יונים שליליים, 2 אבני גרמניום Ge32/, 2 Samarium Cobalt /,SmCo גנטים עוצמתיים שכל אחד 1,800 גאוס.

שמנים

זהירות: אנשים עם קוצבי, שתלים ממתכת, נשים בהריון או אנשים אלרגיים למתכת צריכים להימנע משימוש במוצרי טיפול מגנטי מכל סוג שהוא.

בנוסף אין לראות את המוצרים המגנטיים כתחליף לטיפולים, שנקבעו מבחינה רפואית. אם יש לכם ספק רצוי להתייעץ עם רופא או רוקח.

קנייה נעימה!

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon
bottom of page