top of page
  • תמונת הסופר/תilana biller

רוטרי הוד הכרמל – ערב שכולו הוקרה למען אישים פורצי דרך בחברה הישראלית


רוטרי הוד הכרמל – ערב שכולו הוקרה למען אישים פורצי דרך בחברה הישראלית. צילום: אילנה בילר


מועדון רוטרי הוד הכרמל בשיתוף עם רוטרי ישראל קיימו את האירוע החגיגי השנתי, שכולו הוקרה למען אישים פורצי דרך בחברה הישראלית, שמשנים את המציאות הישראלית מדי יום.


רוטרי הוא ארגון בינלאומי רב - תרבותי, של אנשי עסקים ובעלי מקצוע מובילים בתחומם, המאוגדים במועדונים חברתיים המפעילים פרויקטים הומניטאריים במגוון תחומים ופעילויות רבות למען הקהילה, ביניהם גיוס תרומות לחולים ונזקקים, מיזמים חינוכיים בבי"ס, אספקת ציוד למרכזים קהילתיים, פעילויות העשרה לילדים בסיכון, ועוד.

ביום שלישי ה 30.6.20 התקיים ערב מיוחד, מרגש ומלא השראה, באודיטוריום מרכז הכרמל, בו הוענק עיטור פול האריס (ע"ש מייסד הארגון) שהוא העיטור הגבוה ביותר של ארגון הרוטרי הבינלאומי. ערב שכולו הצדעה והוקרה, לכבודם של אנשים המקסימים האלה, המובילים בתחומם, אשר תרמו ופעלו ללא הרף למען החברה בישראל.הערב התחיל בקבלת פנים של האורחים ברחבת הכניסה עם קפה ומאפה.

את הערב המקסים הזה הנחה עו"ד איציק רנייפלד, כשלצידו על הבמה בירכו את הזוכים מתי הראל - נגיד רוטרי ישראל היוצא, דני קרן- מזכיר כבוד רוטרי הוד הכרמל וחיים גרשון - נשיא מועדון רוטרי הוד הכרמל.

עו"ד איציק ריינפלד צילום: Sara Eko


דני קרן- מזכיר כבוד רוטרי הוד הכרמל, חיים גרשון- נשיא מועדון רוטרי הוד הכרמל, מתי הראל- נגיד רוטרי ישראל היוצא צילום: Sara Eko


באירוע המרגש הוקרנה ברכתו האישית של נשיא המדינה, מר רובי ריבלין, לרוטרי ולזוכי העיטורים.


נשיא המדינה, מר רובי ריבלין צילום: ירון כרמי


הזוכים אשר קיבלו את העיטור לשנה זו הם:

1. צופית גרנט, אשת התקשורת ונשיאת עמותת "אנוש"

2. יהורם גאון, הזמר והשחקן וזוכה פרס ישראל.

3. השייח' מואפק טריף, המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית

4. פרופ' אדוארד אבינדר, פורץ הדרך בתחום רפואת הלב

5. פרופ' אוריאל רייכמן, מקימו של המרכז הבינתחומי בהרצליה


יהורם גאון. צילום-אילן בשור, צופית גרנט. צילום- אילן בשור, פרופ' אוריאל רייכמן. צילום- גדי דגון, השייח' מואפק טריף. צילום-סטודיו דיאנה, פרופ' אדוארד אבינדר. צילום- יחצ לימור כרסנטי


הערב לווה בתכנית אמנתית, ההרכב המוזיקלי ה"ביג בנד" שהנעים במוזיקה של Gavotte in D Major by Bach ,Ray Charles - Georgia On My Mind, כמו כן רגע מרגש במיוחד היה כאשר המלחין אפי נצר הפתיע את יהורם גאון ושר לכבודו שיר שכתב דודו ברק והלחין אפי נצר במיוחד עבורו 'ירושלמי שכמוך'.

מתוך השיר:

הגד לי ירושלמי שכמוך,

מאין זה נחלת את שירך?

האם ממעיינות ההר?

מנביעות הגשם?

האם מגאון ירדן, בא ניגונך? ...


הרכב ה"ביג בנד" צילום: Sara Eko


אפי נצר, יהורם גאון. צילום: Sara Eko


בין האורחים היו: יונה ורבקה יהב, השר לשעבר סלאח טריף, ח"כ לשעבר חגי מירום ורעייתו מלכה, יו"ר ועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין בישראל עו"ד חיים קנת ורעייתו שרי, דפנה צורי מנכ"לית תיאטרון מוצקין, הנגיד הנבחר של רוטרי ישראל ד"ר נחום פרנקל, עו"ד אברי רב-הון ורעייתו פנינה, איש העסקים והמסעדן שלומי פורמן עם רעייתו ורד, מנכ"ל "שחף אבטחה" שחף חיו, מנכ"ל החברה הכלכלית אור שחר ורעייתו ענבר, נשיא מועדון רוטרי חיפה, הגדול והוותיק במועדוני ישראל- מנחם גץ ורעייתו אסנת סמנכ"לית האוניברסיטה הפתוחה בישראל, הפעילים החברתיים עדי ואיתמר פרזס ועוד רבים וטובים.

יונה ורבקה יהב. צילום: Sara Eko


בין אנשי התקשורת היו: אלירן טל, יורם מארק רייך, יורם כרפיס, נגה כרמי, יעקב קינד, שרה איקו, דינה רפאל, יפה גביש, אילנה בילר.

כאחת, שהשתתפה באירוע המדהים הזה, מלא ההשראה, רוצה גם להודות ולברך על הנתינה של האנשים המקסימים האלה, שתורמים לקהילה ולהודות גם לאנשים מאחורי הקלעים, שפעלו רבות כדי להעלות את הערב המקסים הזה.


על הייעוץ התקשורתי ויחסי ציבור היה אמון משרדה של לימור כרסנטי הבעלים של המותג לימורי ומירי אברהם סמנכ"לית משרד יח"צ לימור כרסנטי. המון תודה לכן לימור כרסנטי ומירי אברהם על, שאפשרתם לי לסקר את הערב המופלא הזה.

לימור כרסנטי - הבעלים של המותג לימורי, מירי אברהם - סמנכ"לית משרד יח"צ לימור כרסנטי. צילום: Sara Eko


צילום: משה מעוז


ערב שכולו הצדעה והוקרה, לכבודם של אנשים מובילים בתחומם, אנשים התורמים תרומה משמעותית לקהילה מזמנם, במעשיהם, בכישרונם ובמסירותם ופועלים ללא הרף למען החברה בישראל.


Comentários


 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon
bottom of page