אתר לקניית שמלות ערב In Style New York 

 

 

 

 

 

 

 

 

In Style New York אתר קניות יוקרתי לבגדי ערב

BASIX BLACK LABEL היא יצרנית וסיטונאית של שמלות קוקטייל לנשים, שמלות ערב וחליפות עם אולמות תצוגה בארצות הברית ובאירופה והמשווק המורשה עבור כל המעצבים והיצרנים שלהם. ניתן למצוא את הקולקציה בחנויות הטובות ביותר בארצות הברית, באירופה ובעולם. כל השמלות שלהם הם יצירות מקוריות, שנתפרו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. הדגש של החברה, הם העיצובים המיוחדים מאוד, לנשים בכל הגילים.

האתר In Style New York מציע אופנת מעצבים, שמלות קוקטייל לנשים, שמלות ערב, שמלות ערב לאירועים מיוחדים, לצרכנים וקמעונאים ברחבי העולם. מידי יום מתווספים לאתר פריטים חדשים במחירים קמעונאיים.

באתר In Style New York תגלו אפשרויות רבות שיתאימו לארון הבגדים של כל אחת ואחת כמו מכנסיים אופנתיים בצבעי אפור-חום, בצבעי פחם וצבעים מטאליים, וגם בגדים מבדים ייחודיים אחרים. האתר מציע אופנת נשים, ללקוחות שיש להן אהבה לאופנה, סגנון ורוצות את הטוב ביותר. תוכלו לרכוש באתר עיצובי שמלות הקוקטייל ושמלות המסיבה העכשוויים ביותר לאירוע הבא שלכם, שמלות מעודכנות ועשויות להפליא לכל אירוע בערב או אירוע רשמי אחר.

היצרנים In Style New York מוכרים בדרך כלל לבתי הכולבו הגדולים ולבוטיקים מיוחדים ברחבי העולם. באתר זה תמצאו פריטים ב 60% פחות ממחירי השוק. In Style New York מעבירים את החיסכון ישירות ללקוח, ומספקים רמה גבוהה של שירות לקוחות.

 

דברים שאתם צריכים לדעת:

האתר עולה באיטיות, צריך הרבה סבלנות, אבל שווה לחכות, לא תמיד יש מחיר, כך שצריך ללחוץ

PRICE: CLICK HERE TO RECEIVE PRICING ולמלא פרטים עם מספר הדגם המבוקש והם חוזרים למייל שלכם.

בשל אופי המוצרים רצוי ליצור איתם קשר טלפוני ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות.

 

שילוח בינלאומי:

הזמנות בינלאומיות נשלחות באמצעות DHL, UPS או דואר עדיפות USPS. המחיר משתנה בהתאם. דמי משלוח בינלאומיים נעים בין 15-45 $ בהתאם למיקום, תוספת של 25 דולר למשלוח מזורז. משלוח קרקע סטנדרטי חינם בתוך ארה"ב בקנייה מעל 200 דולר.

 

החזרות:

כל בקשה להחזרה צריכה להיות תוך 3 ימים מיום קבלת ההזמנה. כל בקשה אחרי 3 ימים מיום קבלת ההזמנה לא תחשב. הבקשה צרכיה להיות בדוא"ל

ל info@basixblacklabel.com, במקום אחר באתר נכתב שבשל האופי של המוצרים הם לא מסוגלים לקבל החזרים עבור פריטים שאינם פגומים, פריטים שחוקים, או שהתגים הוסרו. "כל המוצרים נבדקים ביסודיות על ידי מחלקת המשלוחים שלנו כדי להבטיח שאתם מקבלים בגדים במצב מושלם. החלפה מתבצעת רק לאותו סגנון, הצבע וגודל. אנו מבינים כי שמלת ערב היא רכישה משמעותית ואנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה שיש לך לפני שאתם מחליטים לבצע את ההזמנה. באפשרותך לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או להתקשר אלינו

ל 840-0846(212) יום שני עד יום חמישי משעה 9:00-22:00 יום שישי משעה 9:00 עד שעה 20:00 יום שבת 11:00-17:00 לפי שעון ניו יורק".

 

ניתן לראות כמה פרטים מהקולקציה שנמכרים בבתי הכולבו ברחבי ארה"ב

 

ובאתר של החברה

http://www.instylenewyork.com/apparel/evening-dresses.html

 

והאתר הזה כנראה רק לסיטונאים

http://www.basixblacklabel.com/apparel.html

saksfifthavenue

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon