חנות מקסימה של המותג האופנה הנרי בנדל/Henri Bendel נסגר

 

הנרי בנדל נולד בשנת 1868 ב Lafayette, Louisiana. בשנת 1895 עבר בנדל לניו יורק ופתח חנות כובעים. הנרי היה ידוע ככובען, מוביל אופנה ומעצב אופנת עלית. החנות שלו הפכה במהרה למותג של יוקרה.

 

בנדל היה הקמעונאי הראשון שמיתג את עצמו. לאחר שרשם את הסימן המסחרי שלו בשנת 1895, יצר את סל הקניות הידוע כיום, בפסים חום ולבן ואת קופסת הכובעים.

 

בנדל היה הקמעונאי היוקרתי הראשון עם חנות בשדרה החמישית בניו יורק, הראשון לקיים מכירה חצי שנתית והראשון לשלב תצוגת אופנה.

 

בנדל של היה הראשון להציג את המעצבת הצעירה קוקו שאנל לארצות הברית, הראשון לביים תצוגת אופנה בניו יורק, והראשון לעצב מלתחה של ניחוחות בלעדיים כדי שיתאימו להיבטים רבים של מצב הרוח של נשים, לייף סטייל ואורח חייהן. 

 

בנדל שגשג לא רק כמשווק, אלא גם כמעצב. החנות שלו נשאה את המילה האחרונה של אופנת ההוט קוטור מפריז יחד עם העיצובים המקוריים שלו בתחום ההלבשה, בשמים, פרוות מותאמות אישית, כובעים, ושמלות כלה,  בתוספת של קוסמטיקה, מוצרי טיפוח לעור, הלבשה תחתונה, ותיקים.

 

בשנות ה 60 Geraldine Stutz , לשעבר עורכת מגזין אופנה הצטרפה למותג כנשיאה. בנדל זקף לזכותו את גילויו של האמן אנדי וורהול, שהובא כמאייר הבית.

 

בשנת 1985 הקמעונאי, יו"ר של L Brands*, Les Wexner רכש  את המותג הנרי בנדל ובשנת 1991 לאחר שיפוץ, פתח את חנות הדגל המפוארת.

 

שיתוף הפעולה עם  מאייר הבית אנדי וורהול המשיך את היסטוריית האופנה של בנדל - ממוקדת איור שנמשכת עד היום באמצעות השותפות עם Izak Zenou שהחל לעבוד בהחברה בשינה 1994.

איורי הילדה של בנדל על ידי המאייר Izak Zenou  מכבדים בנוכחותם כל פרסום וקידום מכירות של  המותג הנרי בנדל במשך 18 השנים האחרונות והפכו לשם נרדף למותג.

 

חנות המקסימה של המותג האופנה הנרי בנדל נמצאת במבנה שנקרא בית קוטי (Coty), על שם בעל מפעל הבשמים שהיה כאן בעבר, פרנסואה קוטי.

 

בשנת 2008, המותג הנרי בנדל פתח חנויות חדשות מחוץ לעיר ניו יורק. ההרחבה ממשיכה וכיום יש למותג יותר מ- 28 חנויות ביעדי קניות מובילים ברחבי ארה"ב.

 

כיום בחנות המופלאה הזאת של המותג נמכרים תיקים, ארנקים, משקפי שמש, תכשיטים, אביזרי אופנה כמו צעיפי משי, מחזיקי מפתחות, כיסויים לאייפון, נרות, מתנות מגניבות, מוצרי נסיעה ועוד.

 

מותג הנרי בנדל, עדיין יותר מתוסס מאה שנה לאחר הקמתו, ממשיך לשמור על החזון של מייסד החנות.

המותג שואף תמיד להיות לעונג ולשרת נשים אופנתיות, לחפש את הטוב ביותר של החדש והבא ותמיד לנסות והמציא ולהתחדש.

 

*חברת אל ברנדס שקנתה את המותג הנרי בנדל עוסקת בשיווק ומכירת אביזרי ביגוד והלבשה תחתונה לנשים, מוצרי היגיינה ואביזרי ביגוד והלבשה לגברים ונשים.

מותגי החברה -

Victoria’s Secret PINK, La Senza, Henri Bendel, Victoria's Secret ,Bath and Body Works

 

מקורות

אתרpinterestfacebookwikipedia,

גוגל תמונות

לחץ על התמונה הקטנה ואח"כ על אותה תמונה הגדולה להגדלה

קנייה נעימה!

 

 

 

{my private collection}

אוסף פרטי

a place for things i love

 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon